je mi 13 a pořád nevím na co mám talent ani nevím jak to zjistit hodně bych chtěla chodit na nějaký kroužek ale nevím na jaký jak takové věci zjistit? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
+3 bodů
303 zobrazení
v kategorii Diskuze Karolína
13

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

11 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)
Zjistíš pouze tak, ýe vyzkoušíš. Začni dělat něco, co by tě bavilo

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Registrovaný (158 bodů)
Jednoduše. Zamysli se nad všemi možnostmi a vyber si ten kroužek, jehož náplň Ti bude připadat zajímavá a chtěla bys to vyzkoušet. Když nic nevyzkoušíš, tak také nikdy nic nezjistíš.
0 bodů
Host (5 bodů)

Přesně, začni něco dělat a uvidíš, jestli ti to půjde. Ale podle mého názoru ve 13 letech je na spoustu sportů už pozdě, protože ostatní děti, kteří ten sport dělají už od 7 let například, budou mnohem lepší než ty. Něco určitě najdeš ale ;)

0 bodů
Registrovaný (40 bodů)
Talent je umění, které každý člověk objeví v různém věku. Neboj se, že bys nějaký neměla, beztak je ten talent tak obrovský, že bys ho teď ve svém věku pořádně nepochopila. Neboj, brzy ho objevíš :)
0 bodů
Registrovaný (598 bodů)
Tak ve škole máte výtvarku, hudebku, tělák, jsi kreativní nebo spíš sportovní, nebo jde ti třeba angličtina - třeba budeš na talentovaná jazyky. Co děláš ve volném čase? Něco tě baví? Co člověka baví, v tom je asi i dobrý.
0 bodů
Registrovaný (128 bodů)
Zkus si vybrat kroužek od každého zaměření - hudba, sport, umění, jazyky.  uvidíš, co tě bude bavit nejvíc. U toho pak zůstaň.Ono ani tak nejde o talent, ale aby tě to bavilo. To budeš mít pak mnohem lepší motivaci na sobě v dané oblasti pracovat.
0 bodů
Registrovaný (52 bodů)
Kroužky se většinou otevírají až se začátkem školního roku, tak máš ještě možnost celkem dlouho vybírat.

Najdi si nějakou organizaci, která v tvém okolí kroužky nabízí a mrkni na jejich nabídku, třeba ti něco padne do oka. Určitě máš nějaké záliby, nemusíš být hned talent, aby tě něco bavilo.

Pokud nic takového nemáš, musíš prostě zkoušet :-) Nejčastější kroužky jsou orientované na různé druhy tance a sportu, dále tvůrčí činnosti - keramika, kreslení, malování, šití a další techniky. Můžeš ale chodit také třeba do různých jazykových kroužků, nebo se učit na nějaký hudební nástroj, jsou i různé přírodovědné kroužky, je toho habaděj :-) jen musíš pohledat a mít odvahu to vyzkoušet :-)
0 bodů
Registrovaný (26 bodů)
Sezením doma to fakt nezjistíš. Nepotřebuješ ani tak moc talent, ale prostě dělej, co tě baví.. To je základ. Protože jen tak se můžeš zlepšovat více a více.
0 bodů
Host (15 bodů)
Pokud nechceš zkoušet různé kroužky s tím, že vlastně nevíš, jestli tě to vůbec bude bavit, existují různé psychologické poradny, kde přes různé testování vyhodnotí, na co máš předpoklady, pro co by ses mohla hodit a čemu by ses mohla i v budoucnu věnovat.
0 bodů
Milan.
Pro začátek zkus nějaký kroužek českého jazyka - naučí tě tam, že do věty patří občas i (samozřejmě na správné místo), čárky za slovy. Se svým talentem se moc netrap, mě je sedmdesát, a ještě jsem to taky nezjistil. A jak vidíš stále žiju.
0 bodů
Pivo

%DEj si pivo to ti helfnesadsmileySouvisející témata

+3 bodů
3 odpovědí 127 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 96 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.5k otázek

29.6k odpovědí

12.5k komentářů

1.4k reg. uživatelů
...