Střední škola - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
75 zobrazení
v kategorii Diskuze Bára
Ahoj, mám dotaz, na jakou střední školu jít, i klidně na vysokou, abych měla hodně peněz? Jelikož v dnešní době bez maturity a VŠ, nemáš práci. Mám panickou hrůzu, že skončím jako bezdomovec, nebo na podpoře.

Děkuji.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

9 reakce

0 bodů
Registrovaný (198 bodů)
Jestli na to máte buňky tak doporučuji technický obor, nejrozmanitější je asi informatika a ve většině prací jsou slušné peníze.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Host (15 bodů)
Včera jsem viděla jedno video,kde asi 20tiletý kluk radil jak vydělat hodně peněz,ale nic konkrétního neřekl..nakonec se zjistilo,že vydělal dost podvodně,což se mi nelíbí..čili radši málo peněz poctivě,než podvodem miliony..
0 bodů
Registrovaný (35 bodů)
Pokud chceš studovat jen pro peníze, nemá to cenu. Lepší je si vybrat něco co budeš milovat, i když se to třeba časem změní. Jsem toho zářným příkladem, na střední jsem studovala Informační technologie a ted jsem na Technické bezpečnosti osob a majetku. A zboznovala jsem a zboznuji oba obory, jen časem zjistis ze ne na všechno je tvoje snaha a hlava nestačí. Rozhodně ale doporučuju technický obor, protože ty mají budoucnost.
Mischa66
0 bodů
Registrovaný (115 bodů)
Chemie - budete mít otevřené dveře i hodně peněz
0 bodů
Registrovaný (26 bodů)
Hodně těžko říct, hodně záleží na tom, co tě baví. Jestli jsi dobrý v chemii, zkus medicínu. Jestli ve fyzice a matematice - můžeš zkusit nějakou ekonomku nebo čvut.
0 bodů
Registrovaný (72 bodů)
Záleží co vás baví. je blbost chodit na informatiku když jdou počítače mimo vás. Ale Technický obor je určitě dobrou volbou :)
0 bodů
Registrovaný (598 bodů)
Tak nejvíc vydělávají počítačoví experti, programátoři, právníci, ekonomové, obchodníci, tyto profese jsou nejlépe placené. Ale stejně záleží potom na uplatnění. Jinak pro takové kuchaře vždy bude dost práce - lidé vždy budou jíst, a takový šikovný kuchař si může i dost vydělávat. Totéž platí pro švadlenu, kadeřnici - šikovné jsou tzv "k nezaplacení" a můžou se vypracovat na vysokou úroveň a pracovat pro bohaté, kteří si rádi zaplatí kvalitu, originalitu.
0 bodů
Registrovaný (52 bodů)
Právíci, lékaři, psychologové, architekti,.... je určitě spoustu dobře placených oborů, ale titul mnohdy nestačí, musíš se prostě prosadit. Taky popřemýšlej nad tím, co by tě bavilo... když vystuduješ takhle vysokou školu, bylo by celkem na ***, abys pak zjistila, že to vlastně nechceš dělat. Peníze jsou důležité, ale nejsou vše, i když třeba nebudeš mít kdo ví jak placenou práci, neznamená to, že skončíš jako bezdomovec :-)
0 bodů
Registrovaný (26 bodů)
Já jsem na gymplu a jsem zatím spokojená. Jestli ti jde ale o peníze a chceš mít jistotu, že se dostaneš, běž na nějakou technickou vysokou. Zaměření na fyziku nebo chemii. Tam berou teď každého, ani nemusí dělat přijímačky.


Související témata

0 bodů
1 reakce 82 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 64 zobrazení
0 bodů
1 reakce 27 zobrazení
0 bodů
1 reakce 138 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 97 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.4k odpovědí

12.5k komentářů

1.2k reg. uživatelů
...