Porušení podminky - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
252 zobrazení
v kategorii Diskuze Radek
Byl jsem odsouzený dostal jsem zákaz řízení a podmínku ... Chytly mě znova a dostal jsem zákaz řízení a domácí vězení ....Po třech měsících se ozval první soud že jsem porušil podmínku a ta mi bude proměnena ...Za to že jsem řídil a zase mě chytli ... To mám za to jako dva tresty ??? Vězení a domácí vězení a zákaz řízení k tomu jde to ???

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

2 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)
Samozřejmě. Soudí tě za dva delikty. Myslím že je to v pořádku. Osobně pokud bych rozhodoval, tak bych k podmínce přidal ještě domácí řízení, vynásobil dvakrát a tento čas odsedět na tvrdo a papíry odebrat nejméně na 10 let.
anonym
No takový potřebuju aby odpovídali ... Ale asi jsi to nepochopil já uz jsem pravomocně odsouzený k domácímu vězení... A teď si někdo vzpomel na to že mám podmínku a tu mi promění ... Jenže nejde mít domácí vězení a zároveň vězení tyhle dva tresty nejdou dokupy !!!!
Domácí (4.3k bodů)
V pořádku, budeš trestaný za to, že jsi porušil podmínku. Tím že jsi ji porušil, budeš potrestán za ten první případ,. Porušením podmínky jsi stanovený trest zrušil a budeš za něj znovu souzen, ovšem jako recidivista už přísněji.
anonym
Nemůžeš bejt trestán dvakrát za stejnou věc stále to nechápeš
Já mám domácí vězení za to že jsem od prvního soudů dostál trest podmínka zákaz řízení a druhý soud mě na základě ruzsudku prvního soudu kde mám zákaz a podmínku naložil zákaz řízení a domácí vězení co už vykonávám .... A nemyslím že když si někdo po čase vzpomene že byla nějaká podmínka že mi ji promění ... Když mám nový trest a je pravomocný
Domácí (4.3k bodů)
Proč se ptáš, když to víš tak přesně? Tak to asi u soudu popletli. Buď v klidu.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Registrovaný (138 bodů)

Nemáte pravdu v dialogu s Bredom.

citujem z otázky:

1 - "Byl jsem odsouzený dostal jsem zákaz řízení a podmínku ... "

2 - "Chytly mě znova a dostal jsem zákaz řízení a domácí vězení ...."

Všimnite si časový sled: najprv bol prvý rozsudok "zákaz řízení a podmínku", následne ste túto podmienku porušil "Chytly mě znova", čím pôvodný rozsudok nadobúda právoplatnosť akoby podmienka nebola udelená a následný trestný čin podlieha novému rozsudku, už ako recidíva. 

Bred má pravdu:"V pořádku, budeš trestaný za to, že jsi porušil podmínku. Tím že jsi ji porušil, budeš potrestán za ten první případ,. Porušením podmínky jsi stanovený trest zrušil a budeš za něj znovu souzen, ovšem jako recidivista už přísněji."

anonym
Jinak po té co jsem byl odsouzený a to už pravomocně dejme tomu 1ledna nabilo právní moci mi trest za podmínku došel 1brezna který ještě nebavil právní moci .... Podmínku jsem tedy porušil tím že mě jiný soud odsoudil k domácí vězení a teď když nabídek proměna podmínky právní moci přeruší mi trest domácího vězení údajně a až vylezu z kriminálu dosedim si domácí vězení dle probačního pracovníka


Související témata

+3 bodů
2 odpovědí 151 zobrazení
v kategorii Právo a zákony pepa
0 bodů
1 reakce 157 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 191 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 663 zobrazení
v kategorii Právo a zákony Slávka Registrovaný (598 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 34 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 105 zobrazení
0 bodů
1 reakce 125 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.5k odpovědí

12.5k komentářů

1.3k reg. uživatelů
...