Péče o dítě - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
119 zobrazení
v kategorii Tato poradna Michaela O.
Dobrý den, v srpnu to budou dva roky co jsme s bývalým od sebe. Máme spolu sedmiletého syna. Na soude o opatrovnictví jsme nebyli. Malý byl vždy když jsem měla volno u mně. Když mám směny bývá buď u babičky - od bývalého mamky nebo u svého otce podle toho jak nám vycházejí směny, protože všichni jsme pracující. Všichni pracujeme 12 hodinové směny. Vždy když malý neměl s kým zůstat já jsem volala do práce a zůstávala s ním doma. Stejně to vždy bylo i když bylo potřeba zůstat s malým na paragrafu když byl nemocný. Na syna mi nikdy nijak neplatil. Že prý mám být ráda že mi nechal aspoň daňový bonus. Takže všechno platím sama. Jediné na co se mi ho podařilo uprosit /tým myslím doslovně/ je aby hradil aspoň družinu co se hradí jednou za čtvrtrok. Syn je v prvním ročníku ZŠ. Teď jde o to že za celou dobu co jsme od sebe nikdy nepřišel za malým tak pojď dnes mám volno budeme spolu. A že takových možností měl. Nikdy jsem mu nijak nezakazovala aby se za ním zastavil nebo si ho počas toho volna vzal. Vždy si malého bral vesměs jen když musel, protože mi ostatní jsme pracovali. A teď najednou by chtěl být pořád s malým že s ním prí tráví strašně málo času a odmítá mi ho vrátit i když jsem doma a on je v robote. Raději ho nechává se svou přítelkyní ke které se tehdy odstěhoval.  A teď nějakou dobu vždy když má jít malý zpět ke mně, pláče že nechce. Nevím co s tím. Myslíte že je nějaká šance že by mi ho tu české soudy mohli svěřit do péče? Jsem totiž Slovenka jen s přechodným pobytem, i když malý má nahlášený trvalý pobyt u mně. Za každou radu jak postupovat budu vděčná.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
anonym
Nelze předjímat rozhodnutí soudu. Pokud je však tak jak jsi psala, nevidím jediný důvod proč by ti soud neměl dát péči o dítě. To, že jsi Slovenka by nemělo mít na rozhodnutí soudu vůbec žádný vliv.
Michaela O.
Ďakujem za názor.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38
Související témata

0 bodů
3 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 66 zobrazení
0 bodů
1 reakce 302 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 24 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Slávka Registrovaný (598 bodů)
+3 bodů
2 odpovědí 40 zobrazení
+3 bodů
1 reakce 93 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 70 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 223 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 150 zobrazení
v kategorii Tato poradna Johanka Registrovaný (119 bodů)


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.5k otázek

29.6k odpovědí

12.5k komentářů

1.4k reg. uživatelů
...