Vyhrožování sebevraždou ve vztahu. - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
73 zobrazení
v kategorii Diskuze Chtěl bych zůstat anonymní
Dobrý den, před korona pandemií jsem se seznámil s kamarádkou (16et stejně jako já) mého kámoše a hezky jsme si rozuměli. Od té doby jsem od ní nic neslyšel až do té doby dokud mi nenapsala.

Úplně normálně jsme se bavili, a po nějaké době jsem si všiml že ona začíná s komplimenty, tak jsem je opětoval.. no a takhle to pokračovalo dokud se mi nesvěřila, že se jí líbím a že se do mě zamilovala .

A takhle jsme mezi sebou flirtovali, dokud jsem nenapsal jeden fakt blbej vtip když řekla že mám na lepší a že bych si zasloužil jinou a na to jsem ze srandy odpověděl, že bych si přál mít ,,prdelatou blondýnu s čivavou *smějící se smajlík* “ a poté začala psát takové věci jako že mi přeje abych si jednou takovou našel, že mi přeje hodně štěstí, já se bránil tím, že to bylo myšleno jako vtip. Na to mi poslala fotku kde brečí a začala psát že se žiletkama podřeže. Myslel jsem že si střílí, tak sem se ji pokusil trochu povzbudit. Bohužel to nevyšlo. Skoro 4 hodiny me ji přemlouval ať toho nechá, že nechci aby si ublížila, že mi na ní záleží atd. Ale ona se furt shazovala, že ani pěkná není a že si zasloužím jinou a neustále zmiňovala žiletky že už je drží v ruce a podobně, měl jsem o ni hrozný strach a bál jsem se že kvůli mě se zabije. Po 4h mi slíbila, že si teda nic neudělá po tom co sem ji přesvědčoval že ji miluju že je moje láska atd. (Ve skutečnosti je pro mě asi něco jako mezi nejlepší kámoškou a přítelkyní) po tom sem ji nasliboval rande a bůhvíco, jen proto aby přežila...

Poslední dobou si prochází špatným obdobím, kvůli pomluvám, operací bratra, její nevylecitelna nemoc (nemůže alkohol slaný, sladký, smažený atd.) A teď se ještě stresovala že o mě přijde a chtěla se zabít a celkově má asi deprese.

Rád bych ji pomohl, ale nevím co dělat a komu zavolat když má sebevražedný sklony....

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
Chci zůstat anonymní
Po tom, se uklidnila a ještě chvíli ji bylo psychicky špatně ale pak se nejspíše zdála v pohodě(nebo se jen snažila být).

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38
Související témata

0 bodů
2 odpovědí 87 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 148 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 66 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 105 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 67 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 221 zobrazení
0 bodů
1 reakce 41 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.5k otázek

29.6k odpovědí

12.5k komentářů

1.4k reg. uživatelů
...