Jaká firma pomůže s BOZP a PO? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<


Jaká firma pomůže s BOZP a PO?Jaká firma pomůže s BOZP a PO?

Začali jste podnikat? Pak jistě víte, jak těžký je takový start ve světě podnikání. Nejen, že se musíte co nejrychleji a nejlépe vepsat do podvědomí lidí a budoucích zákazníků, ale také musíte mít splněno vše, co je ze zákona dané. Tak například musíte mít vyřešené BOZP a PO, přes to nejede vlak. V případě, že byste se stali součástí čtyřiceti procent podnikatelů, kteří nemají ani ponětí o BOZP a PO, tím pádem nemají zmiňované dvě ze zákona povinné oblasti vyřešené, hrozila by vám v případě neohlášené (ale také ohlášené) kontroly ze státní správy pokuta sahající až do několika set tisíc korun, ne-li do milionů korun. Neberte si takové riziko na triko, vždyť byste také mohli velmi rychle zkrachovat, a to jste ještě ani nezačali pořádně podnikat.

Samozřejmě je pochopitelné, že začátek podnikání je hodně časově náročný. Přece jen se musíte snažit o to, abyste co nejrychleji začali prosperovat a měli zisky, po jakých toužíte. Na řešení bezpečnosti práce nebo požární ochrany najednou není dostatek času. V takovém případě se obraťte na firmu Extéria, s. r. o., která vám s BOZP a PO pomůže dřív, než stačíte říct švec.

S čím vším firma Extéria pomůže?

Možná se ptáte, co všechno firma obstará během vaší spolupráce. Bude toho opravdu hodně. Například se vám postará o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, mimo jiné také o případnou aktualizaci. Vezme si na starost i veškerá školení BOZP a PO, bude kontrolovat vše, co být zkontrolováno má.

Jaké jsou zkušenosti s firmou Extéria?

Je samozřejmé, že dříve, než se do spolupráce s firmou dáte, se budete zajímat o reference a recenze klientů, kteří s firmou přišli do styku v minulosti či kteří s firmou doposud podnikají. K dispozici máte hromadu referencí a recenzí na internetu, které vám prozradí, jaké jsou zkušenosti podnikatelů se zmiňovanou společností.

Vesměs se jedná o kladné reference, v nichž se nejvíce vypichují nízké ceny za velmi kvalitní služby a profesionální přístup. Také je kladně hodnocena i telefonická podpora, která je vždy k dispozici. Za zmínku také stojí možnost přijít si pro radu na jakoukoli pobočku firmy, nemusíte utíkat na tu, kde byla spolupráce sjednána.Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.5k otázek

29.6k odpovědí

12.5k komentářů

141k reg. uživatelů
...