U podnikání nezapomínejte na povinné BOZP a PO - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<


U podnikání nezapomínejte na povinné BOZP a PO



U podnikání je třeba myslet na několik věcí. Zejména musíme myslet na to, abychom měli vyřešené BOZP a PO, jelikož se jedná o zákonné povinnosti, u nichž hrozí vysoké pokuty, které se mohou dostat až do několika set tisíc korun. Bohužel se nedávno ukázalo, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce na pracovišti nebo co je to požární ochrana. Nevědomost podnikatelů je však může stát mnoho, konkrétně stovky tisíc korun. V případě příchodu kontroly ze státní správy pokuty ve zmiňované výši skutečně mohou být uděleny. Neriskujte to, raději podnikejte bezpečně s vyřešenou BOZP a PO.

Nemusíte však být na BOZP a PO sami. Pomůže vám s tím Extéria, což je dnes největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v České republice. Firma však nepůsobí jen na našem území, ale také se dostala i do zahraničí, konkrétně na Slovensko, kde podniká taktéž s velkým úspěchem.

Investujte do ročního balíčku, neplaťte zbytečně vysoké pokuty

Žádný podnikatel nechce platit zbytečně, už vůbec ne vysoké pokuty, které se mohou být i ve výši několika set tisíc korun. Raději by se mělo investovat několik tisíc korun, které se investují do ročního balíčku služeb BOZP a PO, který nabízí firma Extéria.

Výhodou balíčku je to, že jsou v něm obsaženy všechny služby, přesto je jeho cena velmi nízká. V porovnání s konkurencí nejnižší na trhu, přesto jsou služby v balíčku velmi kvalitní a prováděny s profesionálním přístupem. Do služeb se řadí zpracování dokumentace BOZP a PO, dále také poskytování školení zaměstnancům, kontrola pracovišť, odborný technik, pomoc při úrazu na pracovišti a v neposlední řadě také zastoupení v případě, že kontrola přece jen zaklepe na dveře podniku.

Zvládněte kontrolu na výbornou

Jak však Extéria obstojí v boji s kontrolou ze státní správy? To je otázka, kterou si mnozí pokládají. Recenze a reference na internetu však skrývají odpověď. S firmou Extéria vždy zvládnete kontrolu na výbornou! Více na webu bezpecnepodnikani.cz







Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě




11.3k otázek

29.3k odpovědí

12.4k komentářů

1.1k reg. uživatelů




...