0 bodů
296 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Teď stojím před rozhodnutím mé budoucí školy, a rád bych se zeptal jaká škola je asi nejlepší. Mí favoriti jsou OA a Telekomka. Rád bych viděl i jiné názory.

P.S. Kratochvílka tam není, protože je to škola zaměřená na elektrotechniku, a tu z hloubky duše nenávidím.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
V Ostravě patří mezi nejuznávanější IT střední školy VOŠ a SPŠ elektrotechniky a informatiky (často zmiňovaná jako Kratochvílova) a obor informatika na SPŠ, ale když nechcete elektrotechniku, je obchodní akademie s ekonomicko-informatickým zaměřením nebo střední průmyslovka spojů (Telekomka) rozumná volba. OA vás víc nasměruje k softwaru, ekonomice a kancelářským dovednostem, Telekomka spíš k sítím a telekomunikacím. Doporučuji zajít na dny otevřených dveří obou škol, projít si jejich ŠVP (učební plány) a zeptat se na uplatnění absolventů a na to, jaké jazyky a technologie se reálně učí. Rozhodujte podle toho, čím se chcete živit, jestli vývojem, sítěmi nebo třeba podnikovým IT.




Související témata

0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
20.2.2015 v kategorii Škola, příklady Kiikinka
0 bodů
2 odpovědí 311 zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
...