Poradíme, kde si vybrat výhodnou online půjčku

Každý, kdo má jakoukoliv zkušenost s půjčkami pochopitelně doporučí, aby byly vybírány vždy jenom ty nejvýhodnější. Proč? Jelikož čím méně přeplatíte, tím pro vás pochopitelně lépe. Abyste vybrali správně, použijte několik našich dobrých rad, které se zaměřují na dnes tolik oblíbené online půjčky. Jak vybrat tu, která bude nejenom výhodná, ale doslova nejvýhodnější? Podívejme se společně.

Zamiřte do nebankovního segmentu

Určitě musíme na úvod zmínit, kde vlastně výhodné online půjčky najdete. I když si mnoho lidí myslí, že to jsou banky, rozhodně tomu tak není. Paradoxně jsou to půjčky nebankovní, které jasně dokazují, že nejsou tak nevýhodné, jak se o nich říká. Konkrétní možnost, kterou zde zvolit, je také jasné. Půjde o segment mikropůjček. Již několik let oblíbenou možnost, jak získat peníze nejenom jednoduše a rychle, ale jak je získat skutečně také výhodně. Když se podíváme na základní charakteristiku tohoto konkrétního segmentu, musíme říci tyto důležité věci:
  • K dispozici jsou spíše menší sumy peněz
  • Finance se nesplácí, ale vrací se jednorázově
  • Splatnost bývá ve lhůtě jednoho měsíce

Jakou půjčku zde hledat?

Do jakého segmentu s vaším požadavkem na výhodnou online půjčku vyrazit, to již víte. Co ale ještě musíme dodat, to jsou informace o tom, co přesně hledat. Když se podíváte na srovnání půjček tohoto typu, tak zjistíte, že v rámci klasické nabídky mohou být rozdíly celkem propastné. A to z toho důvodu, že u některých poskytovatelů z půjčené tisícikoruny zaplatíte i několik stovek na úrocích. Takovým se raději vyhněte. Najdete totiž i takové, u kterých je měsíční úrok v jednotkách procent, což je podstatně výhodnější. To znamená, že z půjčené tisícikoruny dáte navíc jenom pár desítek korun. Stále to však není možnost nejvýhodnější, kterou vám chceme doporučit. Tou je půjčka zdarma, která je velmi oblíbeným produktem u toho, kdo se chce vyhnout úroku, kdo se chce vyhnout RPSN, i jakýmkoliv jiným poplatkům. Jednoduše vrátíte tolik, kolik vám přijde na účet. A toto je náš hlavní tip na výhodnou online půjčku.

Jenom u některých poskytovatelů

Kudy vede cesta k nejvýhodnější online půjčce, to již víte. Co je dobré připomenout, ti je i fakt, že ne u každé nebankovní společnosti je tato možnost dostupná. Proto byste měli vybrat tu, kde získání bezplatné půjčky není žádný problém. My doporučujeme třeba osvědčenou možnost, kterou je Fenix půjčka, která patří mezi dobrou volbou u každého, kdo se chce skutečně zaměřit hlavně na výhodnost. Lákadlem jsou ale i jednoduché podmínky získání finančních prostředků. Co je třeba splnit? Pouze tyto věci:
  • Věkové rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu

Co byste měli vědět?

Jak výhodná může půjčka být, jak vypadá a v čem je jedinečná, to již víte. Na závěr je dobré přidat ještě několik dobrých rad a informací, díky kterým vyberete v segmentu mikropůjček správně.  Typickými výhodami je to, že peníze můžete získat nejenom z pohodlí domova bez papírování, ale také velmi rychle. Výjimkou nejsou ani minutová vyřízení. Dále je dobré vědět, že peníze lze využít na cokoliv. Velmi často jsou používány na řešení různých finančních problémů, jako třeba s nečekaným výdajem, nebo výplatou. Protože jde o půjčku neúčelovou, je útrata peněz na vás. Ne každý poskytovatel je ale tak jednoduchý, jak jsme popsali výše. U některých může být povinností i reálné podepsání smlouvy, pokud si žádáte poprvé. U jiných to může být zase nutnost zaslání korunového poplatku, pomocí kterého ověříte svůj bankovní účet. I když se jedná o drobnosti, může se kvůli nim termín vyřízení prodloužit. Myslete na to, a proto vybírejte online půjčku nejenom podle toho, nakolik je výhodná, ale i podle toho, abyste ji dostali bez jakýchkoliv problémů a komplikací.
...