0 bodů
326 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Babi mě řekla že jsem oblečený jak hastroš

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Stzrašák, bubák, strašidlo, nebo také nevhodně oblečený člověk



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

To byl strašák v poli. Na dřevěný kříž se obléklo staré, roztrhané sako, nasadil se starý klobouk. Tomu strašákovi se říkalo hastroš.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 253 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 362 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 190 zobrazení
+1 bodů
7 odpovědí 361 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
2.9.2020 v kategorii Zvířata Luďek
0 bodů
1 reakce 414 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Zdraví, krása Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
...