0 bodů
335 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Pouzíváte nejaký predlak, neboli základní lak pred lakováním nehtu ?
Jaké s tím máte zkusenosti ? Prece nejsem pokusný králícek, urcite uz to nekdo vyzkousel:-)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
iceT Registrovaný (24 bodů)

Ono normálně stačí před použitím barevného laku napřed přelakovat bezbarvým lakem.Nejvíc zabarvuje červený lak.

Tak mne se uz po dvou - trech dnech nehty zahnedle zabarvují,( kdyz lak seskrábu nebo odlakuju,) natoz po týdnu. Pokud si nehty nalakuji jen na jednu akci a pak zase odlakuji, tak jsou v porádku. A ted jsem se dozvedela, ze je to tím, ze ten nehet nemá prístup vzduchu, a tak nevím, jestli to má cenu s nejakým základním lakem...asi se musím jeste informovat:-)
iceT ty más na mysli zbarvení tím lakem...tak to zase já neznám - zato znám "rolování"(nehtu), coz ale nepovazuji za spatné, zádné tvrdidlo není treba, i kdyz bych to ale taky ráda vedela...:-)



0 bodů

Nejdriv vezmes Nail-Hardener,nechas dobre uschnout, a na to das Base Coat. Pak muzes zacit lakovat.:)

kdyby to bylo tak jednoduché...:-)xD



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 580 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 362 zobrazení
23.8.2014 v kategorii Ostatní Brašec
0 bodů
1 reakce 561 zobrazení
14.7.2015 v kategorii Zdraví, krása Káča
0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 650 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 772 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Auto moto Ivča
0 bodů
4 odpovědí 373 zobrazení
2.7.2014 v kategorii Auto moto Horvát
...