0 bodů
770 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Co děláte se škrtícíma ponožkama? Nejdou třeba namočit do horké vody? Aby se vytáhly? Asi jsou na vyhození co? Mám jich plnou skříň

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Zahodím,



0 bodů

Nekupuji si je. Po dvojité trombóze si je nemohu dovolit, ani mně nejsou příjemné.
Zkusit silou lem vytáhnout do té míry až pár vláken popraská. Zásadně nosím v létě ty nizoučké a v zimně volné bavlněné.
Jinak u čongů koupíš za dvacku celý balíček ponožek.

0 bodů

Díky



Související témata

0 bodů
1 reakce 693 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Zvířata Cvalda
0 bodů
1 reakce 401 zobrazení
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 331 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 684 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 444 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 592 zobrazení
...