0 bodů
225 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Proč je deodorant dražší?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Sprej je jenom nosič něčeho, například voňavky. Deodoranty obsahují kromě vůnš antirespiranty, které by měly omezit pocení. Většinou se jako antirespirant používá jemně drcený hliník.Bylo by možné používat i stříbro, ale to se využívá velmi zřídka.
Deodorant je tedy proto dražší, že kromě vůně obsahuje i částečky hliníku a myslím že největším důvodem je tvorba zisku.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Jen malinko upřesním. Jedná se o ANIPERSPIRANTY a existují i bez částeček hliníku:
http://www.monplatin.eu/news/deodorant-ci-antiperspirant-bez-aluminia-hliniku-proc-ho-pouzivat-/





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 263 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 364 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 329 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Móda, oblečení Honza Jílek
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
28.8.2018 v kategorii Auto moto Martin
0 bodů
1 reakce 393 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
...