0 bodů
279 zobrazení
v kategorii Auto moto

Není blbí ject do servisu že chci vyměnit žárovku? Když já ji sám nevyměním.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů

Nevím jaké máš auto, ale když jsem potřeboval vyměnit žárovku v levém světlometu u Peugeotu 306, musel jsem rozebrat čelní stranu abych se tam dostal. Kdybych nevěděl postup, určitě bych zajel i do servisu, ale při dnešních cenách ......



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Proč ? Jezdí tam s takovými problémy spousta lidí. Nemusí to být přímo servis, stejnou službu ti na počkání udělá celá řada soukromníků někde v okolí



Související témata

0 bodů
1 reakce 197 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Auto moto Košťík
0 bodů
4 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 740 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 256 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
17.5.2014 v kategorii Auto moto Dařbuján
0 bodů
2 odpovědí 914 zobrazení
...