0 bodů
690 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Když nechávám za oknem v autě zapalovač může se stát že vybouchne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to více než pravděpodobné. Záleží jen na teplotě a na obsahu plynu v zapalovači.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Když necháš stát auto tak, aby na palubku (a zapalovač) svítilo slunce, pak ano - a nechceš-li, aby ti auto vyhořelo, nezkoušej to.
:o

0 bodů

měl by vydržet dvojnásobný tlak náplně při 55 °C
ale čínským výrobcům a našim distributorům je to jedno
rozhodně bych ho za sklem nenechával - i když za těchhle podmínek auto nezapálí



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 463 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 587 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 519 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 7.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 740 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
...