0 bodů
219 zobrazení
v kategorii Ostatní

Je to po ránu nebo večer?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Před stolicí (a nemyslím ná-stroj) - ideálně při zácpě...
:o





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
25.7.2014 v kategorii Zvířata Havlík
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Společnost Lukáš B.
0 bodů
4 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 666 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
25.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 531 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 5.6k zobrazení
...