0 bodů
170 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

K čemu je to dobré? Co si procvičím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Jelikož mě vždy bolí šíleně stehna tak ty asi nejvíc.





Související témata

0 bodů
1 reakce 147 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 149 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 586 zobrazení
...