0 bodů
395 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Není lepší topit jen dřevem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
 
Nejlepší reakce

Pokud je dobrý komín a umíš topit tak se zanáší velmi málo. Pokud budeš topit nevhodným způsobem třeba mokrým dřevem, bude se zanášet více než z uhlí.



0 bodů

Aha, díky za reakci Brede



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 523 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 330 zobrazení
13.7.2014 v kategorii Dům a byt Martin Brožek
0 bodů
4 odpovědí 511 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 404 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Ostatní Štefan
0 bodů
2 odpovědí 462 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Ostatní Michal Prášek
...