0 bodů
231 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Lze to u nás? Pracovat v zaměstnání a založit si živnost? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Ano lze, pokud nepracujete tam, kde je to v rozporu s podmínkami zaměstnavatele. Třeba státní správa, policie atd mají různá omezení či přímo zákazy. Pravděpodobně také "obyčejný" zaměstnavatel může mít v pracovní smlouvě tzv. konkurenční doložku. Tedy že nesmíte podnikat a to ani po ukončení zaměstnání ve stejném oboru.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 561 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 384 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 665 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 457 zobrazení
...