Chystám se prodávat byt a v inzerátech vidím, že se všude uvádí energetický štítek. Nevím ale, kdo přesně má povinnost ho mít, jestli se to týká i mě jako prodávajícího. Děkuju za vysvětlení.
Domácí spotřebiče vyrobené po roce 2001. Energetické štítky budov byly tzrušeny ke dni 1,1,2013 a nahrazují je průkazy energetické náročnosti budov
CZPoradna.cz