0 bodů
491 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Co dělám špatně? Může za to že ji mám pořád venku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Ano, bude to chladem v noci (smoking)





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 487 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 4 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 652 zobrazení
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
0 bodů
1 reakce 211 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 453 zobrazení
25.7.2015 v kategorii Rostliny, zahrada hanka14
0 bodů
2 odpovědí 359 zobrazení
27.12.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)
...