0 bodů
862 zobrazení
v kategorii Společnost

Jen tak ze zvědavosti bych rád věděl, jaké věkové spektrum tady na poradně je. Nemusíte být úplně přesní, stačí orientačně. Děkuju, že se podělíte.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

18+
Už dost dlouho...
:D
K čemu ti taková informace poslouží???

Tázající chce jen zjistit, v jakém věkovém rozpoložení jsou zdejší registrovaní.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Barbakane - vidíš, taková trivialita...
A já už se těšil na nabídku k seznámení, aspoň...
:o
:D

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Nabídku k seznámení s klukem?(giggle)



+2 bodů

Heč! Už mám občiansky preukaz...

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Bohužel už hodně

0 bodů

Jsem ročník 1955.

0 bodů

No, plánuji tady na Pohodne 70-ti letý pobyt...:-)xD --- ale clovek nikdy neví...xD

0 bodů
hanie Host (3 bodů)

Mě? :D 16 ...sladkých 16 :3 :D



Související témata

0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
1 reakce 479 zobrazení
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 337 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 3.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 311 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 315 zobrazení
26.5.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 650 zobrazení
...