0 bodů
599 zobrazení
v kategorii Ostatní

Moje malá dcerka je úplně posedlá vílami a pořád se mě ptá, jak by se taková víla mohla stát ona. Chtěl bych jí na to nějak hezky a pohádkově odpovědět, tak hledám inspiraci, co jí říct.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Hryzat odtučňovací kůru - tou se víly živí, následkem čehož nemají téměř pas. A návazně - následkem toho nemohou téměř vycestovat. *)
:D


*) volně jsem si dovolil převyprávět, dle Suchého
:o



+1 bodů
elis Registrovaný (157 bodů)

Nelze se stát vílou,musíš se jí narodit.Víly se rodí z prvního smíchu miminka! Smích letí do Hvězdné roklinky ke stromu Obrození, kde z něj po lehkém poprášení vílím prachem vznikne víla.:D

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ja nevim ...ale zeptej se Zagorky ...ona to o sobe tvrdi ..koukej zde >>>

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
+1 bodů

Konaj dobro, rozdávaj úsmev, radosť okolo seba, určite niekto povie "Aká to dobrá víla". A keď to aj nebudeš počuť, stačí vedomie dobrého skutku.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Udělej si kouzelnou hůlku a pak s hůlkou mávneš a staneš se vílou.........(dance)

ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Jojo vilou Analkou .....(to neni preklep) ....:)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


Související témata

0 bodů
1 reakce 698 zobrazení
19.10.2015 v kategorii Ostatní zenek
0 bodů
3 odpovědí 544 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 716 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Ostatní Štěpánek
0 bodů
1 reakce 755 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Ostatní Hurvajs
0 bodů
3 odpovědí 503 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
31.1.2016 v kategorii Společnost rené22
0 bodů
1 reakce 302 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.7k zobrazení
...