0 bodů
644 zobrazení
v kategorii Ostatní

Proč se říká tato hláška? Z čeho vznikla?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to nesmysl.



0 bodů

Vypadla ti souhláska. Správně má být, kdo hulí ten čumí !



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 221 zobrazení
9.8.2016 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
3 odpovědí 473 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 530 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 762 zobrazení
0 bodů
1 reakce 320 zobrazení
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
...