0 bodů
1.1k zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Do čeho ho mohu použít?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Když koupím řapíkatý celer, nakrájím ho na špalíčky asi 2 cm a dám v rabičce od zmrzliny na mražák. Mám ho ráda v téměř každé polívce, ale dávám ho na poslední chvíli, nemám ho rada rozvařený. Přisypu ho ke konci vaření brambor, do rizota, do brambor pečeným pod kuřetem, Do květáku se zapečeným sýrem.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Jako přílohu, do salátů , dělá se i ceerový nápoj

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jím ho jen tak - dobrůtka...
Ale někdy se ´ukecám´ a udělám si dip (třeba zakysanou smetanu s najemno nakrájenými rajčaty, cibulkou, okořením nadrceným pepřem nebo jemňounce nakrájenou chilli) a kousky řapíkatého celeru tu ´masu´ z misky nabírám a pojídám...



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 364 zobrazení
0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Počítače, internet Šíma Marek
0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 748 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 431 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 368 zobrazení
...