0 bodů
749 zobrazení
v kategorii Společnost

Narazil jsem na označení, že někdo je egocentrik, ale úplně přesně nevím, co si pod tím mám představit. Jak byste takového člověka popsali a podle čeho se pozná?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

sebestředný, egoistický, sobecký





Související témata

0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
29.6.2014 v kategorii Společnost Farný Petr
0 bodů
5 odpovědí 718 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 911 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 689 zobrazení
16.9.2014 v kategorii Tato poradna Lewis Registrovaný (129 bodů)
0 bodů
1 reakce 534 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Ostatní Špáňa
0 bodů
3 odpovědí 415 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Ostatní Rusák
0 bodů
5 odpovědí 710 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Tato poradna anonym
0 bodů
6 odpovědí 525 zobrazení
0 bodů
17 odpovědí 1.7k zobrazení
4.4.2014 v kategorii Ostatní Jahůdka Registrovaný (87 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 842 zobrazení
12.5.2014 v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)
...