0 bodů
1.7k zobrazení
v kategorii Zvířata

Je to tím že mě má rád?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů

Buď projevuje přízeň nebo jste cítit od salámu.



+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ano, má Vás rád, je to takový psí políbení.....(inlove)

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, projevuje tím svoji přízeň



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 5.8k zobrazení
30.6.2014 v kategorii Zvířata Saša
0 bodů
2 odpovědí 2.8k zobrazení
30.6.2014 v kategorii Zvířata Kotvald
0 bodů
3 odpovědí 3.8k zobrazení
25.6.2014 v kategorii Zvířata Novotný
0 bodů
5 odpovědí 7.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 614 zobrazení
19.3.2018 v kategorii Zvířata Ilona Tichá
0 bodů
1 reakce 442 zobrazení
26.12.2016 v kategorii Zvířata Terka Zajíčková
0 bodů
1 reakce 531 zobrazení
11.11.2016 v kategorii Zvířata Ema Stetinova
0 bodů
3 odpovědí 839 zobrazení
17.10.2015 v kategorii Zvířata resping@seznam.cz
0 bodů
3 odpovědí 840 zobrazení
13.2.2015 v kategorii Zvířata Martina
...