0 bodů
497 zobrazení
v kategorii Zvířata

To jich mají tak málo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+3 bodů

zaujímavá otázka aj pre mužov spiacich za peniaze... Proč muži spí za peníze? To jich mají tak málo?
Ak si zodpovieme aj túto (druhú) otázku, budeme poznať odpoveď aj na prvú.
Myslím, že humorné zaradenie tejto otázky medzi Zvieratá, hovorí veľa.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

"Spí"???
Sááákra - kde a kdy? - tak moc peněz nemám, abych - ač nejsem žena, se tam nešel vyspat taky...
(rofl)

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Já bych spal i zdarma

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Protože jim chlapi klidně a rádi zaplatí.



Související témata

0 bodů
1 reakce 612 zobrazení
19.3.2018 v kategorii Zvířata Ilona Tichá
0 bodů
5 odpovědí 608 zobrazení
9.8.2014 v kategorii Společnost Natálie
0 bodů
2 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 412 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.9k zobrazení
28.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Martin Král
0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 488 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 292 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Ostatní Vítek
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 374 zobrazení
...