0 bodů
327 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Slysel jsem, ze by to mohly byt nejake ceske. Ale ktere?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů

Sice to nejsou sušenky, ale přiklonil bych se ke "karlovarským oplatkům" !



0 bodů

jestli opravdu sušenky a ne oplatky, pak světově jsou myslím známé nizozemské speculoos (speculatius) a americké cookies a anglické richteas

z českých mě napadají opravdu jenom bebe, esíčka a polomáčené a ty zase nějký historický světový trhák nebudou

0 bodů
elis Registrovaný (157 bodů)

Někde jsem četla,že Oreo.Ale to neochutnali asi českou tatranku.



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
1 reakce 524 zobrazení
16.7.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
16.7.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
4.1.2016 v kategorii Vaření, jídlo majka29
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Lunung
0 bodů
3 odpovědí 221 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
2 odpovědí 182 zobrazení
13.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Martin 2
0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
...