0 bodů
571 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Když urvu květinu bolí jí to?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ta rostlina to nějakým způsobem cítí, neni to však cit jako máme my, takže ani to neni bolest. Přesto každá rostlina na jakékoli poškození svým způsobem reaguje.



+1 bodů

dokonce jsem četl, že když přijde chlápek do místnosti, kde jsou kytky a on jednu z nich zničí, tak ty ostatní kytky ho pak při příští návštěvě bezpečně poznají mezi desítkama nevinnejch chlápků



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 525 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 964 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 327 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 444 zobrazení
0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
21.4.2017 v kategorii Diskuze Michal
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 416 zobrazení
17.2.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
5 odpovědí 319 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Zdraví, krása Marta Kluská
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
6.1.2016 v kategorii Zdraví, krása Lorek
...