0 bodů
359 zobrazení
v kategorii Zvířata

Ztratil se mi pes co mám dělat? Vylepit po městě plakáty?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+3 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Plakáty určitě. Máte fotku, vytiskněte plakátky s fotkou. Kontaktujte psí útulek a nechejte tam svůj kontakt, kdyby psa někdo odevzdal tam. Také zavolejte na policii, jestli nemají záznam o odchytu.
Má čip? Nebo známku?



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Kromě toho co psala inka lze využít místní televize, oslovit nejbližší kynologický klub.



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 553 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 8 hodinami v kategorii Zvířata jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 467 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
12.8.2015 v kategorii Zvířata Wolf
0 bodů
3 odpovědí 890 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 377 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zvířata Vanilka
0 bodů
4 odpovědí 540 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Zvířata Čok
...