0 bodů
326 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Dobrý den,
před třemi roky jsme postavili zděný dům z Porothermu a použili jsme zvenčí termo omítku. V pytlované směsi byly malé kuličky polystyrénu.

Asi dva týdny pzoruji zvláštní věc. Na zemi pod dveřmi a okny mám úplně jemňounkou nadýchanou hmotu, jakoby nastrouhaný polystyrén. Ale není to jenom zvenčí, ale i např. ve stejnou dobu se tato "nadýchaná směska" objevila i u vnitřních dveří v obýváku, kde tedy ta termo omítka není.

Nevím, co způsobuje ten "sněžný prach", ale děsí mě to. Co nám hlodá uvnitř omítky?

Jestli máte prosím nějaký nápad, možné vysvětlení, napište mi.

Děkuji.

Marie

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Lewis Registrovaný (129 bodů)

Doporučuji obrátit se na výrobce/prodejce omítky a konzultovat s ním postup nanesení. Pokud byla při nanesení provedena chyba, tak by ji výrobce měl odhalit.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 374 zobrazení
0 bodů
1 reakce 377 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 362 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Dům a byt Hložek P.
0 bodů
3 odpovědí 396 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 587 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 377 zobrazení
29.3.2014 v kategorii Dům a byt Lišák
0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 382 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 261 zobrazení
...