0 bodů
425 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Když bude venku bouřka a uhodí do vedení , pomůže mi že mám doma jističe? Nebo co bude v zásuvce tak vyhoří?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

jistič nepomůže, dokonce nepomůže ani vypnutý vypínač
co bude v zásuvce, nemusí zrovna vyhořet plamenem, ale může být - i zvenku jinak neviditelně - zničena elektronika





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 248 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 270 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 727 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 803 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 787 zobrazení
27.6.2016 v kategorii Ostatní Hanzik
...