0 bodů
434 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Jak ji skladujete?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Čerstvou - v bedně s pískem, v chladu a temnu...
:o
Ale už hezkých pár let raději v maražáku, předpřipravenou podle použití - nakrájenou (do polívky), nastrouhanou a podušenou (do svíčkové)...



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Už léta ve vlhkém sklepě v písku



Související témata

0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 522 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 837 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 562 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 880 zobrazení
...