0 bodů
379 zobrazení
v kategorii Ostatní

Zajímá mě, jak jste na tom s Facebookem. Jste členy nějaké skupiny na Facebooku, a pokud ano, čeho se týká?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

ne



+1 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Ano, v mnohých skupinách na FB jsem. Je to můj jednoduchý přístup k informacím všeho druhu, ale i zábava.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 361 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 5.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 410 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
23.7.2014 v kategorii Ostatní Briketka Registrovaný (498 bodů)
+1 bodů
1 reakce 361 zobrazení
22.7.2014 v kategorii Ostatní Briketka Registrovaný (498 bodů)
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 803 zobrazení
14.6.2014 v kategorii Ostatní Krampol
0 bodů
6 odpovědí 2.0k zobrazení
13.5.2014 v kategorii Ostatní Rendl Pavel
0 bodů
1 reakce 458 zobrazení
...