Zajímá mě, jak jste na tom s Facebookem. Jste členy nějaké skupiny na Facebooku, a pokud ano, čeho se týká?
ne
Ano, v mnohých skupinách na FB jsem. Je to můj jednoduchý přístup k informacím všeho druhu, ale i zábava.
CZPoradna.cz