0 bodů
665 zobrazení
v kategorii Počítače, internet jirymen Host (9 bodů)

Dobrý den,

nedávno jsem si poranil nohu, tudíž nemohu do práce a tak bych se chtěl zeptat, zda někdo neví, jak si přivydělat i třeba pár stovek z domova ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Něco doma vyrábět není problém - problém je to prodat.
Můžeš psát články do periodik, programovat, překládat - nebo třeba plést košíky - podle toho, co umíš - a co jsi schopen nabídnout tak, aby ti vynaloženou práci někdo zaplatil.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Sehnat práci na doma je velký problém.
Nevím, jak to chcete udělat, když jste notabene v pracovní neschopnosti, čili nejste schopen práce, to by bylo porušení zákona.
Za další máte mít souhlas od svého zaměstnavatele k Vaší vedlejší pracovní činnosti.
Pak jsou zde daně z příjmů.....to není jen tak......(coffee)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 562 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Dům a byt Alfons
0 bodů
6 odpovědí 559 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Dům a byt Patricie
0 bodů
3 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 583 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 759 zobrazení
2.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Běhounek
0 bodů
2 odpovědí 687 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 371 zobrazení
...