0 bodů
226 zobrazení
v kategorii Společnost

Připadá mi to víc než divné že někdo odloží dítě a bude za to bez trestu. Zase na druhou stranu si říkám že je to dobrá věc než aby se našlo dítě někde v popelnici. Myslíte že skutečně pak nikdo matku právně nestíhá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, je to zcela anonymní





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 185 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 338 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 257 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 371 zobrazení
...