0 bodů
674 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Když mám byt v Os. vlastnictví a budu chtít třeba přistavět něco nebo bourat tak musím mít povolení. Je to ale přece můj byt ne? Proč se dělají ty povolení? To nechápu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+3 bodů


+3 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ne na každou ´rekonstrukci´ musíš mít stavební povolení.
Ale na některé ano - zejména pokud zasahuješ do statiky či sítí (elektrika, plyn) - a je to pro ochranu tebe i tvého okolí.
:o

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Chápat to nemusíš, ale musíš dodržet zákon.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Co kdybyste náhodou zasahoval do nosné zdi, či panelu? To nejde, proto musíte mít ve Vašem případě plánek a stavební povolení.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 947 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 829 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 549 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 610 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 896 zobrazení
0 bodů
1 reakce 855 zobrazení
...