0 bodů
390 zobrazení
v kategorii Auto moto

Dobrý den,
měla bych ještě jednu otázku. Chtěla bych se zeptat jestli čeká nějaký trest člověka, který půjčil své auto člověku, který měl zákaz řízení, ale majitel vozu o tom nevěděl.
děkuji moc

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

podle mne max 2000,- a bezbodu, ale to by muselo být přímo přenechání řízení vozidla: pořád se můžu vymluvit, že jsem auto půjčil a výslovně jsem byl informován, že auto bude řídit osoba, která způsobilá k řízení je



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

omlouvám se, spletla jsem se.....



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
14.12.2014 v kategorii Právo a zákony Jan Novák
0 bodů
3 odpovědí 671 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 729 zobrazení
0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 716 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 691 zobrazení
...