0 bodů
347 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Nebo jen tak v umyvadle?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+4 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Klidně v pračce, program na jemné prádlo, 30-40´C. A vyždímat s otáčkami na 500-600. Podle potřeby po usušení i vyžehlit porubu, s teplotou jako na umělé vlákno. V umývadle nikdy dobře nevyperete, nevymácháte a budete mít problémy s pověšením hodně mokrého svetru, který se takto vytáhá, protože byste musela kroutit..





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 803 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
25.7.2014 v kategorii Ostatní Hana Škrábová
0 bodů
2 odpovědí 769 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Móda, oblečení saša111
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 709 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 511 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
...