0 bodů
363 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Je lepší když mám například TV Sony si pořídit DVD taky Sony? Nebo je to naprosto jedno?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Stejná značka vzájemně asi lépe komunikuje. V dnešní době je to zřejmě ale jedno.



0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Na otázku jestli je lepší mít komponenty od jednoho výrobce si myslím že ano. Já to tak mám (SONY) ale mám připojený i Samsung DVD recorder. Například zapnutí tohoto recorderu neiniciuje zapnutí všech ostatních potřebných zařízení, zatímco u SONY je jedno co zapnu, vždy se spustí i další potřebné zařízení a nastaví se vstupy.

0 bodů

Je to asi celkem jedno, ale od Sony mám tuto telku http://www.expert.cz/sony-kdl48w705c/ a spoustu dalších věcí, takže zrovna ji můžu vřele doporučit!



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 532 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 383 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 342 zobrazení
30.3.2014 v kategorii Multimédia a hry Matouš
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
28.3.2014 v kategorii Počítače, internet Mikulášek
0 bodů
3 odpovědí 337 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 264 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 436 zobrazení
5.6.2014 v kategorii Ostatní Denis 22
0 bodů
2 odpovědí 396 zobrazení
...