0 bodů
473 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas arygnoc Registrovaný (913 bodů)

Někdy si potřebuju jen tak vyčistit hlavu a vůbec nic nedělat. Zajímá mě, jak to máte vy ostatní - co děláte ve chvílích, kdy prý "nic neděláte"?

image

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+3 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já si většinou čtu, úplně nic nedělat bych nevydržela. Takže si teď čtu skoro pořád :D



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Browsdám...
Čtu...
Brousím nože...


Asi v tomto pořadí...
Už mám i ty kuchyňské nože ostré dost...
:o

+1 bodů

Hledám chyby v textu. (tmi)

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já tě naopak bránila... (punch)

Tak ty takhle? Tak já takhle : :*

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Ty pěstičky nebyly na tebe, ale na tvou obranu :*

0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ргd,ale už dlouho tato situace nenastala...

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Málokdy se toto stane. A kldyž už, jdu se psem ven. Někoho potkám, s někým zkecnu, sednu k sousedům na zahrádku na jedno grepové. A libuji si.(wasntme)

0 bodů

Hmmm, keď nič nerobím?...som v bezvedomí, takže nemôžem povedať.
Pokiaľ som pri plnom vedomí a náhodou nespím, čo je tiež veľmi namáhavá práca (neviem, ako si možno spánkom oddýchnuť, keď vedomie nám vtedy vyrába sny), tak niečo robím...



Související témata

0 bodů
1 reakce 912 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 433 zobrazení
13.9.2014 v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 563 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
3.8.2014 v kategorii Rostliny, zahrada mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
8 odpovědí 2.5k zobrazení
+1 bodů
5 odpovědí 548 zobrazení
28.10.2014 v kategorii Společnost arygnoc Registrovaný (913 bodů)
+1 bodů
4 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 490 zobrazení
28.9.2014 v kategorii Zdraví, krása arygnoc Registrovaný (913 bodů)
...