0 bodů
418 zobrazení
v kategorii Společnost

Dobrý den, na rok my byl sebrán průkaz ZTP a bylo mi řečeno že jsem zdravá. Po roce mi byl průkaz ZTP vrácen mám nějaký nárok na doplacení či odškodnění za rok co mi to sebrali.
Předem moc děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)
Upraveno arygnoc

asi nie, keď ste boli zdravá.
leda by vás odškodnili za zdravie.

to by naraz prestalo byť držiteľov zťp.

(smoking)

image




Související témata

0 bodů
1 reakce 850 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Společnost Juraj
0 bodů
1 reakce 392 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 370 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Klára Framná
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 630 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 966 zobrazení
6.1.2016 v kategorii Společnost Vančurová
0 bodů
1 reakce 204 zobrazení
23.10.2015 v kategorii Společnost ahoj
0 bodů
4 odpovědí 298 zobrazení
14.8.2015 v kategorii Společnost Nona
0 bodů
5 odpovědí 657 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 407 zobrazení
...