0 bodů
382 zobrazení
v kategorii Tato poradna

Jen mě tak napadlo, jestli se tu někteří z vás znáte i mimo poradnu, třeba osobně. Jsem tu nová a zajímá mě, jak to tu funguje.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+4 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

ne to opravdu ne, ale virtuálně to vypadá,
jako bych se s Váma všema znala už roky :)

ale třeba jsem se s někým už potkala co já vím ?



+3 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ne, z nikým se neznám. Si jen myslím. Ale jistá si tím nejsem, protože nemám jak porovnat.

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neznám, alespoň s nikým o kom bych věděl, že sem chodí

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Někdy mi přijde, že se s někým znám léééta, když jsme na stejné vlně......(rofl) (giggle) (nod)

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Já ano, i když jsme se setkaly pouze jednou.



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 573 zobrazení
17.9.2014 v kategorii Diskuze Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
11 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 427 zobrazení
13.1.2015 v kategorii Tato poradna Hansi Host (10 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 902 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 913 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 497 zobrazení
28.5.2014 v kategorii Tato poradna zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 428 zobrazení
18.4.2014 v kategorii Tato poradna Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
...