0 bodů
409 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když třeba běží "Ordinace v růžové zahradě" tak z čeho ta televize vyplácí ty herce? Kde na to bere?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+3 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Vyplácí je z vlastních prostředků. Předpokládá, že seriál bude mít velkou sledovanost a investice se vrátí zpět díky reklamám, před a během seriálu.





Související témata

0 bodů
1 reakce 515 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 336 zobrazení
16.8.2015 v kategorii Hudba film Aleš
0 bodů
1 reakce 365 zobrazení
23.5.2015 v kategorii Hudba film Anča
0 bodů
3 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 883 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Společnost David Klo.
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
11.6.2014 v kategorii Ostatní iceT Registrovaný (24 bodů)
...