0 bodů
608 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Mám ho naostřit v tom brousku na ocelové nože?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Rozhodně ne - maximálně bys jej zničila.
Na broušení keramických nožů se používají diamantové ´kameny´, ale pokud neumíš brousit nože takovým brouskem, svěř keramický odborníkovi - a nebo ho zahoď a kup nový.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 358 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 249 zobrazení
15.9.2015 v kategorii Ostatní kuchtík Radek
0 bodů
1 reakce 638 zobrazení
0 bodů
1 reakce 728 zobrazení
0 bodů
1 reakce 702 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
...