0 bodů
960 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Jsou takové černé od pečení. Jdou vůbec nějak vyčistit? Děkuji za každou radu

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)
Upraveno Briketka


0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Bohuno, udělejte si v kuchyni místo, kam si rozložíte plechy, které chcete čistit a třeba z varné konvice si do nich nalejte horkou vodu až po okraj. Do vody přidejte trochu Jaru a hrst pracího prášku. Trochu rukou promíchejte, aby bylo všude stejnoměrně a nechejte přes noc nebo i přes další den odstát. Pak jeden po druhém vydrbejte houbičkou, opět s trochou pracího prášku a Jaru. Mělo by to pustit a odloupnout se to. Mně když se připálí rýže a spodek kastrolku je černý nejde vydrhnout, tak přidám vodu a prací prášek a nechám na plotně přejít varem a také chvíli povařit. Po vychladnutí to pustí, když ne, tak zopakuji znovu.



Související témata

0 bodů
1 reakce 450 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 207 zobrazení
26.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo důchodkyně Sokolov
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 1 den v kategorii Dům a byt tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.8k zobrazení
14.4.2014 v kategorii Dům a byt Doležal Václav
0 bodů
2 odpovědí 826 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 943 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 261 zobrazení
28.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Štěpka
...