0 bodů
433 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Asi mě v noci poštípal komár mám hromadu štípanců a děsně to svědí. To s tím děláte vy? Namočil jsem to studenou vodou ale moc to nepomohlo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Používám Alpu s vylouhovaným hřebíčkem.
Ale slušně funguje i přiložení syrové cibule.
Samozřejmostí je ranky vydesinfikovat (alkohol, jodisol) a neškrábat.



0 bodů

teď teatree oil
dřív tygří mast

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já používám na všechno alpu, máme litrovku a dám si na kostku cukru a hned se líp dýchá.



Související témata

0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 420 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 892 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 22 hodinami v kategorii Zdraví, krása d.novak Registrovaný (26 bodů)
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 178 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Zdraví, krása lackyn777
...