0 bodů
236 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Pokud máte plátky masa v marinádě (na grilování) 2-3 dny, překládáte ho ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

2-3 dny - nepřekládám...
Ale někdy marinuju maso třeba 14 dnů (hovězí) - a to za tu dobu jednou (někdy dvakrát) přeložím.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 495 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 481 zobrazení
26.7.2016 v kategorii Vaření, jídlo Lucie Černá
0 bodů
4 odpovědí 368 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 14.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 261 zobrazení
28.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Štěpka
0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Melichar Radek
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Michal Marval
0 bodů
3 odpovědí 964 zobrazení
...