0 bodů
444 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Zbylo po malování asi 2 litry primalexu vodou ředitelného. Co s tím? Skladovat to nechci.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

2 litry, to je dost, nabídněte někomu známému, třeba si vybílí špalzku.....



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Primalex není nebezpečný - takže jej prostě vyhoď i s obalem.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 717 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Kutilství, návody rudín15
0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
...